Prodej bytu 3+kk, ul. Nad štolou, Praha 7, Letná

Nemám ráda realitní kanceláře, nemám s nimi dobré zkušennosti. Vždycky jsem měla pocit, že je naše nemovitost jen číslo, malý kousek v moři v jejich nekonečném seznamu. A to je fakt. Žádný osobní přístup, plnění pouze takových úkolů, které máte ve smlouvě, a to ještě jen v případě, že to dobře dopadne. Po náhodném setkání s Martinem Součkem, od kterého jsme jeden byt kupovali, nám došlo, že se v realitách dá pohybovat i příjemnější cestou. Najednou tu byl někdo, kdo si s námi o všem popovídal, mluvil na rovinu, byl všude včas a dokonce plnil v termínech své sliby, i když se mi to zdálo nereálné. Netrvalo dlouho a přes pana Součka jsme koupili další byt a také nám jeden současně prodával. Všechno proběhlo tak rychle, že jsme společně provedli 3 nemalé transakce za zhruba 10 měsíců. Nevznikl jediný zádrhel. Ale proč hlavně Martina Součka doporučuji je to, že on nedělá pouze věci, které mu náleží. I když i to samo o sobě je v dnešní době zázrak. Je to člověk, kterého jeho práce baví a alespoň v našem případě udělal daleko víc než sám musel.

Zuzana Filípková


Prodej bytu 2+kk, ul. Na Zástřelu, Praha 6, Břevnov

V letošním roce jsme řešili prodej bytu – obrátili jsme se na pana Martina Součka a s výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Pan Souček nejprve připravil byt k prodeji (a zajistil i nestandardní úkoly – např. kompletní vyklizení bytu) a pak nás provedl celým procesem nabídky a prodeje až k úspěšnému závěru. Pracoval rychle a spolehlivě, a to často i mimo pracovní dny. S potřebnou administrativou pomohl i druhé straně. Velmi oceňujeme, že dodržel a splnil vše, na čem jsme se dohodli. Navíc do celé „transakce“ vnášel nadhled a humor. Až budeme příště něco podnikat v oblasti realit, rádi opět využijeme služeb a zkušeností pana Martina Součka. Děkujeme.

Divilovi


Prodej bytu 3+kk, ul. Jemnická, Praha 4, Michle

Vážený pane Součku, velice ráda bych Vám chtěla poděkovat za Vaši ochotu, za Váš přístup a za profesionalitu, s jakou jste se ujal zprostředkování prodeje mého bytu v Jemnické ulici na Praze 4. Děkuji za vysvětlení všech detailů a za naprosto vyčerpávající a podrobné vysvětlení všech úkonů a návazností souvisejících s prodejem nemovitosti. Byla jsem mile překvapena, že jste mě seznámil s celým procesem prodeje a zabezpečil mi plný servis počínaje telefonátem s Vámi, zhotovením nádherných fotografií, právního servisu - a konče předáním klíčů s předávacím protokolem a výpisem z katastru nemovitostí. Při prohlídkách s klienty jsem byla spokojena s jednáním s klienty a prezentací mého bytu, kde jste si zjistil i zajímavosti a infrastrukturu okolí bytu. Také Vám chci poděkovat, že jste mě vždy vyslechl a akceptoval moje názory a připomínky. Spolupráce s Vámi mě přesvědčila, že existují slušní lidé i v oblasti realit a kdybych v budoucnosti prodávala nemovitost tak se s důvěrou opět obrátím na Vás.

Hana Niedobová


Prodej bytu 3+kk, ul. Tusarova, Praha 7, Holešovice

Necelé 2 roky jsme se snažili marně prodat byt v osobním vlastnictví v Holešovicích. Na pana Součka jsme dostali doporučení. Hned napoprvé nás nadchl svým velmi profesionálním přístupem. Byt nafotil jako dosud nikdo. Často nás kontaktoval se sdělením, kolik bylo na webu návštěv, nenásilně naznačil, že by bylo třeba cenu trochu snížit. Po čase se dostavil s klientem a vše proběhlo rychle a kvalitně s veškerými právními a úředními věci s tím spojené. Jeho ochota a pomoc před i po prodeji bytu byla vždy nadstandardní. Pokud bych v budoucnu potřebovala službu realitního makléře, jistě bych se na pana Součka s důvěrou obrátila. Určitě doporučím dále. Přeji vám spoustu prodaných nemovitostí.

Kateřina Vršková


Prodej bytu 3+kk, ul. Pražská, Šestajovice

Pana Součka jsme si pro prodej našeho bytu vybrali na základě doporučení a byli jsme velmi spokojeni. Už od počáteční fáze jednal na rovinu, pomohl nám dobře nastavit cenovou hladinu a díky jeho práci jsme byli schopni byt prodat ve velmi krátkém čase. Vyzvednout musíme kvalitní fotografie, které pořídil a které velmi dobře přiblížily charakter našeho, dnes již vlastně bývalého, bytu.

Malíkovi


Prodej bytu 4+1, ul. Na valech, Praha 6, Hradčany

Prodejem rodinného bytu 4+1 na Hradčanech jsme pověřili realitního makléře pana Součka. Vše, počínaje zpracováním nabídky, přes obchodní jednání s klienty, řešení právních věcí spojených s prodejem stejně jako převody majetku vyřešil profesionálně, rychle a k naší naprosté spokojenosti.

Lenka Kubatová


Prodej bytu 2+kk, nám. Na Balabence, Praha 9, Libeň

Vážený pane Součku, chtěla bych Vám ještě jednou a to písemně poděkovat za zprostředkování prodeje mého bytu.Velice si vážím vašeho přístupu k lidem a to jsem ocenila nejen já,ale i paní Horáčková,která byt koupila.Vaše profesionalita mě opravdu ohromila a velice ráda budu dále doporučovat svým přátelům Vaše služby.Váš servis je opravdu perfektní a jste pán na svém místě. Přeji Vám mnoho úspěchů ve vašem podnikání.

Kristýna Ježková


Prodej bytu 2+kk, Ortenovo nám., Praha 7, Holešovice

S panem Součkem jsem řešil nákup bytu na Ortenově náměstí na Praze 7, kde jsem se rozhodl pro koupi 2+kk jako investici. Vše proběhlo naprosto hladce. Dokonce mi pan Souček pomohl velmi rychle najít slušného nájemníka a byt předem nechat vymalovat. Oceňuji především individuální vstřícný přístup k oběma stranám, kompletní a bezpečné zajištění právních služeb (od smluvního právníka), a dotažení celé transakce ke spokojenosti obou stran (tj. dostal jsem zprávu, že zástavní právo kvůli hypotéce bylo vymazáno). Mohu jen doporučit.

Jiří Štěpán


Prodej bytu 2+kk, ul. Jateční, Praha 7, Holešovice

Dobrý den, určitě bych Vás každému doporučil. Výborně se s Vámi komunikuje, máte profesionální přístup k zákazníkovi a zprostředkování prodeje proběhlo hladce a rychle. Ceny mírné a výkon oproti klasickým realitkám mnohonásobně větší. Pokud budu v budoucnu něco potřebovat opět se na Vás obrátím.

Petr Kuneš


Prodej rodinného domu 5+2, Praha 8, Bohnice

Necelý rok bezvýsledně prodávala nejmenovaná realitní kancelář můj rodinný dům v Praze 8, Bohnicích. Na doporučení jsem oslovila pana Součka a ten se ujal prodeje. Výsledkem profesionálního přístupu pana Součka byla realizace prodeje mého rodinného domu během tří měsíců i s vyřízením všech právních náležitostí. Děkuji panu Součkovi za osobní a profesionální přístup při prodeji mého rodinného domu.

Daniela Králová


Prodej bytu 2+1, ul. Podolská, Praha 4, Podolí

Vážený pane Součku, chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za zprostředkování prodeje našeho bytu. Ocenili jsme zejména Váš individuální přístup, maximální flexibilitu a profesionalitu, se kterou jste nás provedl celým procesem prodeje, od sestavení prezentace, přes výběr kupujícího, prvotřídní právní servis až po samotné předání bytu. Rád Vaše služby doporučím přátelům a známým.

Martin Bartůněk


Prodej bytu 2+kk, ul. Litoměřická, Praha 9, Prosek

Chtěl bych mým jménem ještě jednou poděkovat za velice rychlé a hladké zařízení koupi bytu pro mne. Byla to moje první koupě a ač jsem trochu vyčkával a přiznám se měl trochu obavy se všemi úkony a návaznostmi, byl jsem velice příjemně překvapen. Jednáním, komunikací, organizací, dodržením termínů, návaznostmi, doporučeným financováním, zkrátka kompletním balíkem od telefonátu s Vámi se zájmem vidět nemovitost až po předání klíčů s předávacím protokolem a výpisem z katastru. V dnešní době si cením takovýchto služeb. Přeji vše nejlepší a nadále úspěšný business.

Pavel Andrle


Prodej bytu 2+kk, ul. Pelůškova, Praha 9, Kyje

S panem Součkem jsem v posledním roce realizoval prodej dvou bytů. V prvním případě šlo o menší byt pořízený na investici, který byl dlouhodobě pronajímán a podle toho také po více jak 7 letech vypadal. Přestože jsem z počátku již nechtěl do bytu „investovat“, nakonec jsem velmi ocenil jeho vizi prodeje, tzn. drobně investovat do přípravy bytu před prodejem, kde se plně projevily jeho zkušenosti z realitního trhu i dlouholeté kontakty. Celá příprava byla rychlá a plně v jeho režii, stěhování, drobné opravy, malování, apod.. Celkový výsledek přípravy bytu byl nad mé očekávání, což se také odrazilo v rychlém prodeji za mnou navrhovanou maximální prodejní cenu. Samozřejmostí byla podpora při řešení různých problémů během celého převodu vlastnictví na nového majitele. V druhém případě se jednalo o prodej rodinného bytu, kde se podařilo díky jeho profesionalitě a osobnímu nasazení celý prodej prakticky „zachránit“. Aktivně pomáhal řešit problémy budoucí majitelky bytu, přestože měla vlastní realitní makléřku, spočívající v komplikovaném prodeji její předchozí nemovitosti, což byla nutná podmínka úspěšné realizace prodeje mého bytu. Rozhodně mohu každému jeho služby doporučit!

Pavel Škalda


info@yourmove.cz

MARTIN SOUČEK © Copyright 2023. All Rights Reserved. Cookies a podmínky používání