Interiéry a exteriéry fotím již třináct let. Vyzkoušel jsem všechny možné postupy, jak udělat vhodná fota pro konkrétní situaci. Disponuji špičkovou profesionální technikou a specializuji se jen na interiér a exteriér.

Focení komerčních interiérů

V první řadě se před focením komerčních interiérů snažím zjistit, pro jaký konkrétní účel budou výsledná fota určena a jakou cílovou skupinu mají oslovit a zaujmout. Vždy se snažím zachytit reálnou a přirozenou atmosféru daného prostoru. Profesionální focení není o tom interiér hezky nafotit, jde o spojení fotografických schopností, sofistikovaného postupu a špičkové fototechniky. Standartní nebo průměrná fota jsou pro mě nepřijatelná.

Pro úspěšný marketing jsou kvalitní fotografie nezbytností. Nabízím vytvoření reprezentativních fotografií vašich obchodních prostor. Mám zkušenosti s focením například restaurací, kaváren, hotelů, administrativních budov, kanceláří, kosmetických salónů, zubních ordinací nebo autosalónů, nebráním se dalším výzvám. Výsledná fota se nejčastěji používají na firemní webové stránky, různé propagační materiály, billboardy, bannery, jako sezónní fota na sociální sítě i k jiným marketingovým účelům.

Focení bytů a domů k prodeji nebo k pronájmu

Profesionální fotky jsou při prodeji nebo pronájmu nemovitosti naprosto zásadní, tvoří nejdůležitější část prezentace. Fota zaujmou a pomohou udělat důležitý první dojem, navíc přilákají více zájemců. To má pozitivní vliv na výslednou cenu i rychlost obchodu. Profesionální fotograf, který se nezabývá intenzivně focením interiérů, není zárukou, že vytvoří fota vhodná pro konkrétní obchodní účel. Fotograf, který nemovitosti fotí za účelem následného prodeje či pronájmu, se zaměřuje na to, co je pro oko klienta důležité, podstatné a zajímavé.

Obvykle nemovitosti fotím v rámci realizace prodeje coby součást komplexní služby, ale pokud máte zájem pouze o nafocení nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat.

Máte zájem o podrobnější informace?

Můžete mě nezávazně kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@yourmove.cz nebo
volejte na +420 774 948 333

info@yourmove.cz

MARTIN SOUČEK © Copyright 2023. All Rights Reserved. Cookies a podmínky používání