Kdo jsem

Ke klientům přistupuji vždy individuálně a diskrétně. Navrhuji ta nejvhodnější řešení s ohledem na aktuální situaci, ve které se klient nachází. Není podstatné pouze prodat nemovitost, ale především dobře poradit. Aby prodávající dostal v co nejkratším čase nejvyšší možnou cenu a kupující dobře pořídil, je pro mě samozřejmostí.

Velice si vážím důvěry, kterou mi klienti věnují, na oplátku odvádím precizní práci. Pro své klienty jsem k dispozici kdykoliv mě potřebují bez ohledu na čas nebo den. Část zpětné vazby od klientů najdete v Referencích.

Moje realitní historie

Během své praxe jsem se setkal snad se vším, co v souvislosti s bydlením a nemovitostmi může nastat, proto jsem schopen v každé situaci najít nejvhodnější řešení a také ho realizovat. Poskytuji výhradně odborné poradenství. Základní portfólio mých služeb naleznete v sekci Realitní služby. Můžete se na mě nezávazně obrátit s jakýmkoliv dotazem souvisejícím s realitním trhem.
Základní konzultace je zdarma.

2020

NEZÁVISLÝ REALITNÍ PORADCE

Od roku 2017 působím jako nezávislý realitní makléř. Náplň mojí práce tvoří zprostředkování prodejů a pronájmů nemovitostí, které generuji převážně z doporučení, a kompletní poradenství v oblasti realit. Díky letitým zkušenostem a také díky spolupráci se spolehlivými partnery poskytuji klientům nadstandardní komplexní servis.

2015

PROJEKT NATURA ČAKOVIČKY

Na projektu NATURA jsem pracoval od samého počátku. Samostatně jsem řešil vše ohledně marketingu, navrhl jsem webové stránky, grafiku i vizualizace. Vytvářel jsem funkční prodejní strategie a poté co jsem rozprodal všech 59 rodinných domů, jsme spolupráci ukončili, protože nebylo co prodávat. Developer neměl k dispozici kontinuálně navazující projekt.

2013

SPOLUPRÁCE S DEVELOPEREM

V roce 2013 mě oslovil na základě kladné zkušenosti jednatel developerské společnosti. Domluvili jsme se na spolupráci, která zahrnovala prodej již probíhajícího developerského projektu a přípravu projektu nového. Získal jsem do své výhradní kompetence prodej a marketing.

2011

NEZÁVISLÝ REALITNÍ PORADCE

Rozhodl jsem se jít vlastní cestou. Na individuální přístup ke klientům není v realitní kanceláři čas a prostor. Osobně dávám přednost kvalitě před kvantitou. Našel jsem si strategické a velmi silné partnery pro zajištění kompletního servisu. V tomto období jsem získal mnoho dalších podstatných zkušeností.

2009

MANAŽER A OBCHODNÍ ŘEDITEL

V dalších letech jsem působil ještě v několika realitních kancelářích, také jsem se podílel na vzniku nových poboček jako manažer a obchodní ředitel. Úspěšně jsem prodával pozemky, rodinné domy, byty, různé komerční prostory, ale nejvíce mě vždy bavilo prodávat byty, na které jsem se zaměřil.

2007

REALITNÍ MAKLÉŘ

V oblasti realit aktivně pracuji od roku 2007. Z počátku jako makléř ve významné realitní kanceláři, kde jsem postupně získával zásadní zkušenosti a přehled o realitním trhu. Měl jsem velké štěstí, začínal jsem pod dohledem dnes již legendárních realitních makléřů. Po roce této praxe jsem se stal několikrát za sebou makléřem měsíce a následně makléřem roku.